online Finálový večer 18. 11. 2020

Výsledky ročníku 2020

Vážení, máme zvoleno, Babičky roku 2019 předávají štafetu nově zvoleným. Rádi Vám je představíme:

  • Zlatou babičkou roku 2020 se stala soutěžící č. 2, paní Drahoslava Kovářová ze Zlínského kraje. Zároveň získala ocenění „Nejstarší babička roku 2020“
  • Titul Stříbrná babička roku 2020 získala paní Dagmar Blažková z Karlovarského kraje, která soutěžila pod číslem 12.
  • Bronzovou babičkou roku 2020 byla zvolena paní Růžena Haidlová z Libereckého kraje (č. 10) a paní Marie Rozmanová z Olomouckého kraje (č.1).
  • Babičkou sympatie 2020 byla širokou veřejností zvolena soutěžící s číslem 10, paní Růžena Haidlová z Libereckého kraje.

Ceny pro vítězky

Všechny vítězky získaly korunky, šerpy, dárkové koše, týdenní wellness pobyty v hotelu MAS*** v Sezimově Ústí, Zlatá babička získala hlavní cenu – týdenní zájezd pro dvě osoby letecky na Djerbu od SeniorTravel, tři nejstarší babičky získaly předplacenou asistenční a tísňovou péči v hodnotě 6990,- od Anděla na drátě.

Všechny finalistky získaly kytice, pamětní listy a dárky v hodnotě 5000,-.

Všem děkujeme za účast a vítězkám moc gratulujeme!

Vítězky ročníku 2020 – fotogalerie

Babička roku. Ptáte se, o co tady jde?

Každý člověk, je v něčem dobrý, v něčem vyniká. To, že mu již není dvacet let, není překážkou v tom, aby byl výjimečný, pro své okolí přínosný a aktivní člen společnosti. Souhlasíte?

Člověk je svými dovednostmi jedinečný v každé době, nehledě na věk. Soutěž Babička roku se snaží zábavnou a příjemnou formou lidem ukázat, že senioři rozhodně nepatří do starého železa. Právě naopak, mezigeneračním propojením soutěžících s jejich vnoučaty se snaží o zvýraznění důležitosti mezigeneračního soužití nejen v rodinách.

Babička roku Vám navíc dopřeje Vaši chvilku slávy, kdy se budete moci postavit na pódiu a předvést, co se ve Vás skrývá. V mnoha lidech je ukryt talent, který ve vyšším věku může být těžké ukázat, ale díky soutěži Babička roku mohou zazářit lidé, jednotlivci, jako takoví.

Prožijte s námi Babičku roku online!!!

Máte dotaz k soutěži? Zajímají Vás termíny jednotlivých kol? Napište nám.

POZOR: Toto není registrační formulář (ty jsou na stránkách jednotlivých krajských kol).

12 + 6 =

Děkujeme partnerům za spolupráci a podporu projektu

Ad Fontem